OPINIE - Remonty i wykończenia mieszkań - biur

|TANIE-REMONTY-WARSZAWA | SZYBKO I PROFESJONALNIE|
Idź do spisu treści

Menu główne:

Usługi remontowe i wykończeniowe - Warszawa 


UWAGA PROMOCJA !

10% zniżki przy kompleksowym remoncie mieszkania!  

Zapraszamy do wystawiania opinii o naszej firmie!
22 komentarze
Ocena średnia: 4.9/5

1 2 3 >>
Sylwia
2021-12-12 10:06:41
Z usług Pana Marka skorzystałam z polecenia, firma rzetelna. Jestem w stanie polecić innym klientom. Atutem napewno jest rzetelność oraz terminowość. Z wykonanych prac jestem zadowolona. Kolejny remont to również z tą ekipa ;-)
Maciej
2021-10-01 11:02:26
Witam, ekipa Marka zajęła się moim mieszkanie z lat 50tych w śródmieściu Warszawy gdzie do wymiany było wszystko przez hydraulikę, cała elektrykę wyburzenia jak i prostowanie totalnie krzywych ścian - efekt bajka.
Dobry kontakt z wykonawca, nie pozostawi na lodzie po wyjściu ekipy z „pierdułkami” co jak już wiem z doświadczenia jak zapłacone to już niekoniecznie takie pewne i oczywiste.
Kolejne mieszkanie zlecę także Markowi

Polecam
Maciej
Olga
2021-08-10 14:00:28
Bardzo dziękujemy za sprawne i terminowe wykonanie prac w naszym mieszkaniu. Panowie poprawili kilka rzeczy, przy których inna ekipa zawiodła, wszystko w bardzo milej atmosferze. Polecamy i będziemy zgłaszać się do pana Marka w przyszłości.
agnieszka
2021-03-23 14:22:07
Bardzo solidny wykonawca, godny polecenia. W ofercie ma szeroki zakres usług, od malowania przez hydraulikę i elektrykę do kafelków i cyklinowania podłóg. Sam kupi potrzebne materiały. Nie ma problemu z dodatkowymi, ad hoc powstałymi sytuacjami. A przy tym bardzo rozsądny kosztowo. Pan Marek zawsze dostępny pod telefonem. Polecam!
Martyna
2020-08-31 21:45:33
Rzetelna i profesjonalna firma. Świetny kontakt z właścicielem. Potężny remont zakończony został przed terminem dzięki zaangażowaniu całej ekipy. Na każdym etapie robót można liczyć na fachowe doradztwo.
To pierwszy remont, który miło wspominam. Bardzo polecam.
Michał
2020-08-24 11:35:48
Pan Marek wykańczał moje mieszkanie. Bardzo rzetelny fachowiec. Mieszkanie zostało oddane nawet przed terminem. Natomiast z racji pandemii nie miałem wszystkich materiałów do drobnych prac wykończeniowych. Z tego względu Pan Marek zaoferował, że gdy już je pozyskam to wpadnie dokończyć wskazane prace. Z obu zadań wywiązał się znakomicie. Z całą stanowczością mogę go wszystkim polecić.
Marcin
2020-08-12 17:40:56
Z usług Pana Marka skorzystałem z polecenia, jak byłem zapewniany że firma rzetelna tak też się przekonałem. Jestem w stanie polecić ich innym. Atutem napewno jest rzetelność oraz terminowość. Z wykonanych prac jestem zadowolony, właściciel firmy zawsze służył radą specjalisty

Jerzy
2019-12-09 13:40:23
Firmę Marka Nowakowskiego znalazłem z ogłoszenia w internecie. Zleciłem wykonanie kompleksowego remontu mieszkania w Warszawie. Firma ze zlecenia wywiązała się dobrze (pomimo trudności ze strony sąsiadów i administracji budynku). Drobne uchybienia były przy montażu mebli kuchennych ale to zostało poprawione. Firma wywiązała się ze zleconych robót w umówionym terminie.Pracowników nie trzeba było pilnować i poganiać. Pan Marek - właściciel firmy służył radą i pomocą przy odbiorze zamówionych materiałów. Firmę MAR -BUD szczerze polecam.
Krzysztof
2019-10-12 16:38:23
Poszukiwałem wykonawcy do wykończenia łazienki i wc w nowo wybudowanym domu. Firmę Pana Marka wyszukałem przez internet. Jako jedyny spośród trzech wykonawców po przedstawieniu zakresu prac podał dokładny koszt (bez materiałów) i późniejszego doliczania mimo wprowadzenia zmian co powodowało niewielkie powiększenie zakresu prac. Prace pan Marek z ekipą rozpoczął i zakończył w terminie zawartym w umowie. Zdążył nawet wykonać w tym terminie dodatkowe zlecenie, położenia glazury w dwóch kolejnych pomieszczeniach oraz montaż parapetów. Mimo natłoku zleceń udało się panu Markowi znaleźć termin i wykonać gipsowanie i malowanie ścian które również zdecydowałem się zlecić firmie Mark-Bud. Z wykonanych prac jestem wraz z małżonką bardzo zadowolony,zawsze można było liczyć na profesjonalne doradztwo pana Marka. Firma Mark-Bud okazała się solidna ,terminowa i godna polecenia!
Wojtek
2019-10-10 17:31:22
Wykończenie stanu deweloperskiego wykonane szybko i dobrze. Bez problemów, na czas. Elastyczne podejście i doradztwo. Remont przeprowadzony bez stresu. Wykończenie ścian, montaż sufitów podwieszanych, kładzenie glazury, stawianie ścianki z karton-gipsu. Pomoc w odbiorze materiałów przywożonych przez dostawców. Polecam.
1 2 3 >>
 
 
stat4u
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego