OPINIE - Remonty i wykończenia mieszkań - biur

|TANIE-REMONTY-WARSZAWA | SZYBKO I PROFESJONALNIE|
Idź do spisu treści

Menu główne:

Usługi remontowe i wykończeniowe - Warszawa 


UWAGA PROMOCJA !

10% zniżki przy kompleksowym remoncie mieszkania!  

Zapraszamy do wystawiania opinii o naszej firmie!
18 komentarze
Ocena średnia: 4.9/5

1 2
Martyna
2020-08-31 21:45:33
Rzetelna i profesjonalna firma. Świetny kontakt z właścicielem. Potężny remont zakończony został przed terminem dzięki zaangażowaniu całej ekipy. Na każdym etapie robót można liczyć na fachowe doradztwo.
To pierwszy remont, który miło wspominam. Bardzo polecam.
Michał
2020-08-24 11:35:48
Pan Marek wykańczał moje mieszkanie. Bardzo rzetelny fachowiec. Mieszkanie zostało oddane nawet przed terminem. Natomiast z racji pandemii nie miałem wszystkich materiałów do drobnych prac wykończeniowych. Z tego względu Pan Marek zaoferował, że gdy już je pozyskam to wpadnie dokończyć wskazane prace. Z obu zadań wywiązał się znakomicie. Z całą stanowczością mogę go wszystkim polecić.
Marcin
2020-08-12 17:40:56
Z usług Pana Marka skorzystałem z polecenia, jak byłem zapewniany że firma rzetelna tak też się przekonałem. Jestem w stanie polecić ich innym. Atutem napewno jest rzetelność oraz terminowość. Z wykonanych prac jestem zadowolony, właściciel firmy zawsze służył radą specjalisty

Jerzy
2019-12-09 13:40:23
Firmę Marka Nowakowskiego znalazłem z ogłoszenia w internecie. Zleciłem wykonanie kompleksowego remontu mieszkania w Warszawie. Firma ze zlecenia wywiązała się dobrze (pomimo trudności ze strony sąsiadów i administracji budynku). Drobne uchybienia były przy montażu mebli kuchennych ale to zostało poprawione. Firma wywiązała się ze zleconych robót w umówionym terminie.Pracowników nie trzeba było pilnować i poganiać. Pan Marek - właściciel firmy służył radą i pomocą przy odbiorze zamówionych materiałów. Firmę MAR -BUD szczerze polecam.
Krzysztof
2019-10-12 16:38:23
Poszukiwałem wykonawcy do wykończenia łazienki i wc w nowo wybudowanym domu. Firmę Pana Marka wyszukałem przez internet. Jako jedyny spośród trzech wykonawców po przedstawieniu zakresu prac podał dokładny koszt (bez materiałów) i późniejszego doliczania mimo wprowadzenia zmian co powodowało niewielkie powiększenie zakresu prac. Prace pan Marek z ekipą rozpoczął i zakończył w terminie zawartym w umowie. Zdążył nawet wykonać w tym terminie dodatkowe zlecenie, położenia glazury w dwóch kolejnych pomieszczeniach oraz montaż parapetów. Mimo natłoku zleceń udało się panu Markowi znaleźć termin i wykonać gipsowanie i malowanie ścian które również zdecydowałem się zlecić firmie Mark-Bud. Z wykonanych prac jestem wraz z małżonką bardzo zadowolony,zawsze można było liczyć na profesjonalne doradztwo pana Marka. Firma Mark-Bud okazała się solidna ,terminowa i godna polecenia!
Wojtek
2019-10-10 17:31:22
Wykończenie stanu deweloperskiego wykonane szybko i dobrze. Bez problemów, na czas. Elastyczne podejście i doradztwo. Remont przeprowadzony bez stresu. Wykończenie ścian, montaż sufitów podwieszanych, kładzenie glazury, stawianie ścianki z karton-gipsu. Pomoc w odbiorze materiałów przywożonych przez dostawców. Polecam.
Łukasz
2018-12-09 20:59:48
Firmę wyszukałem w internecie - wybór był strzałem w 10. Ekipa solidna, uczciwa, umiejąca profesjonalnie doradzić. Dla pracowników nie było problemów nie do rozwiązania. Przy dalszym etapie remontu na pewno skorzystam z usług tej firmy. Pracowników nie trzeba pilnować - są pracowici. Mimo okresu, w którym upał dawał się we znaki, pracownicy dali radę. Jakość prac oceniam na 5 z minusem - kosmetyczne uchybienia do przeżycia ;) - zależało mi na czasie. Umowa przejrzysta, cena rozsądna. Naprawdę polecam.
Paweł Szyszko
2018-07-21 15:12:16
Firmy markbud polecił mi znajomy. Pan Marek i jego ekipa okazali się profesjonalistami. Wykończali cały mój dom. Są mistrzami w karton gipsach. Wykonanie Całaj reszta tzn. Glazura, gładzie, panele itp też na wysokim poziomem. Przedewszytkim na pochwałem zasługuje postawa właściciela firmy. Pan Marek jest zawsze pod telefon. Chętnie doradzi pomoże w organizacji niezbędnych materiałów itp. Szczerze polecam sprawdzoną godna polecenia ekipa prawdziwych fachowców.
Kasia
2018-07-10 19:55:35
Solidna, elastyczna i bardzo pomocna firma :) Wszystko "się dało", wszystko było w umówionym terminie i kosztach. A dodatkowo w bardzo przyjaznej atmosferze, z uśmiechem i zawsze z dużą dozą cierpliwości. Polecam!
Elżbieta
2018-05-20 21:06:02
Firma Mark-Bud wykonywała u mnie remont domu -wykonanie nowych sufitów,drobne naprawy i malowanie ścian .Prace poszły bardzo sprawnie ,zakończone przed terminem.Profesjonalna ekipa,Rozliczenie finansowe bardzo przejrzyste.Firma godna polecenia.
1 2
 
 
stat4u
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego